PhiBright

PhiBright je revoluční, personalizované ošetření obličeje "na míru", které umožňuje vytvořit individuální koktejl pro každého klienta dle typu pleti, stavu pleti a různých kožních problémů, jako jsou akné, jizvy, hyperpigmentace, tmavé kruhy atd.

PhiBright séra obsahují speciální komplex Brightenyl, jehož hlavní aktivní složka, diglukosylgalová kyselina, představuje novou generaci látek aktivujících pokožku, které jsou aktivovány na kůži působením přírodní bakteriální flóry.

Tento komplex obnovuje dokonalý a rovnoměrný tón pleti blokováním procesu melanogeneze na několika úrovních, čímž se kontroluje ztmavnutí kůže a snižuje hyperpigmentace. Chrání také pokožku, má uklidňující účinek a snižuje zarudnutí.

Aktivní komplex extraktu z březového břízy (Anogeissus leiocarpa), kromě antioxidačního účinku, pomáhá vitaminu C proniknout do fibroblastů - místa tvorby kolagenu.

Toto sérum aplikované mikrojehličkovou technikou poskytuje přesně to, co kůže nejvíce potřebuje - hloubkovou výživu a dlouhodobou stimulaci přirozených regeneračních schopností.

Na rozdíl od mnoha jiných přípravků obsahujících silikony, minerální oleje a pigmenty, které mají pouze vliv na povrchový vzhled pokožky, Phi Bright dosahuje svého účinku zcela přirozeným způsobem a hloubkovou cestou obohacuje pokožku o esenciální živiny.

Díky svým uklidňujícím vlastnostem je toto sérum vhodné i pro citlivou pokožku náchylnou k zarudnutí.

Výsledkem je rovnoměrná a zářivá pleť, zdravá pokožka, bez použití škodlivých látek.