Kosmetika

Pracuji se značkou GERMAINE DE CAPPUCCINI, která je na trhu díky své kvalitě už více než 50 let. Značka Germaine de Capuccini se stala puncem kvality a jednou z nejvýznamnějších společností zabývajících se péčí o pleť na světě. Poskytuje inovativní profesionální péči, exkluzivní metody aplikace a zároveň efektivní ošetřeni pro daný typ pleti.

Make-up

V make-upu se snažím podtrhnout přirozenou krásu každé z Vás. Další z mých priorit je to, aby jste se cítila v make-upu příjemně. Líčím na různé druhy příležitostí jako je například svatba, foto make-up, večerní líčení, ale také fantasy make-up a další.

Lash lifting

Jedná se o natočení přírodních řas směrem nahoru. Při lash liftingu dochází také k barevní a výživě řas. Výdrž je 6 - 8 týdnů.

Laminace obočí

Jedná se o techniku, kdy se natočí Vaše přírodní obočí požadovaným směrem a následně se zafixuje. Při procesu dochází i k barvení obočí, takže pak působí výraznějším a hustějším dojmem. Výdrž takhle upraveného obočí je 4 - 6 týdnů.

Hyaluron pen

Jedná se o nejnovější kosmetický přístroj, který dokáže vpravit kyselinu Hyaluronovou či jiné aktivní látky do podkoží bez použití jehel, tedy NEINVAZIVNĚ. Pomocí tlakové technologie se vstřelují NANO molekuly. Mikro kapičky prochází kůží, díky tomu je možné vpravit gelové či vodové látky do podkoží. Jakmile je látka vpravena, rovnoměrně se rozlije v podkoží.

Hyaluron penem se dají vyplnit jemné vrásky, nosoretní rýhy a rty. Dbám na to, aby výsledný efekt byl co nejpřirozenější, proto při prvním sezení aplikuji do stejného místa pouze jednu ampuli kyseliny hyaluronové. Aplikaci lze znovu opakovat nejdříve za 14 dnů v případě dalšího zvětšení (u rtů) nebo vyplnění (vrásky).